• by

Nasze usługi

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w tym trudnym momencie, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie organizacji pochówku. Wykwalifikowana i rzetelna kadra służy pomocą i radą.

Przewóz zmarłych w kraju i za granicą oraz przechowanie zmarłych

Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się transportem osoby zmarłej nie tylko w kraju ale i poza jego granicami. Oferujemy także przechowania ciała zmarłego od momentu przewiezienia aż do momentu pochówku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę.

Przygotowanie zmarłego do pochówku

Wiedząc, jak trudnym momentem jest pożegnanie zmarłego, zajmujemy się przygotowaniem do ceremonii pogrzebowej, także w zakresie kosmetyki pośmiertnej. Służymy również pomocą w doborze garderoby.

Dobór trumny, urny lub relikwiarza

Szanując wszelkie przekonania religijne i światopogląd, zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych w obrządku katolickim i innych lub świeckiego pochówku. Oferujemy także szeroki wybór trumien, urn i relikwiarzy.

Obsługa pogrzebu

Naszemu zakładowi mogą Państwo powierzyć organizację ceremonii pochówku. Zadbamy o to, by odbyła się ona w godnej, właściwej atmosferze z zachowaniem pełnego szacunku dla zmarłego i jego bliskich. Zapewnimy także usługi grabarskie.

Florystyka pogrzebowa

Nieodłącznym elementem pożegnania zmarłej osoby są zazwyczaj kwiaty, wieńce i wiązanki. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kwiatowych kompozycji opatrzonych odpowiednimi szarfami.

Nagrobki

Uzupełnieniem oferty zakładu Pogrzebowego Stopa & Borowiec są usługi kamieniarskie. Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu granitowych nagrobków. To niezwykle wytrzymały materiał, zapewniający godny wygląd miejsca pochówku przez wiele lat. Granit, występujący w wielu kolorach i wzorach, jest odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług, m.in.:

– wykonywanie napisów w różnej stylistyce,
– zdjęcia na porcelanie (kolorowe i czarno – białe)
– galanteria cmentarna (krzyże, wazony, donice, wizerunki, lampy oliwne,, ławki)
– aranżacja otoczenia grobu,
– groby betonowe (katakumby)
– prace grabarskie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej wystawy w Skarżysku – Kamiennej przy ulicy Wiejskiej 12 i warsztatu w Suchedniowie przy ulicy Fabrycznej 5.