• by

O nas

Stopa & Borowiec to zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem. Wypracowany przez ten czas profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i z poszanowaniem etyki zawodu.

Wiemy, jak ważna jest kompleksowa pomoc na każdym etapie pochówku, dlatego w zakresie naszej działalności znajdą Państwo nie tylko organizację tradycyjnej ceremonii pogrzebowej oraz kremacji w zależności od obrządku.

Oferujemy także pomoc przy formalnościach, przewóz zmarłych na terenie kraju oraz organizację transportu międzynarodowego do naszej chłodni i obsługę pogrzebu.

Dysponujemy również szeroką ofertą z zakresu przygotowania ciała do pogrzebu tak, by wyglądało godnie.
Bezpośrednio w naszym Zakładzie Pogrzebowym zapewniamy także wykonanie wieńców i wiązanek, u nas znajdą Państwo także szeroki wybór trumien, urn i relikwiarzy, zajmujemy się również kamieniarstwem.

Dbamy o to, by usługi, jakie Państwu oferujemy, były wypełnione z największą starannością i poszanowaniem indywidualnych życzeń klienta.

Powierzając nam organizację ceremonii pogrzebowej zyskują Państwo pewność, że odbędzie się ona w pełnym szacunku, z zachowaniem wszelkich standardów.

Galeria
Zdjęcia archiwalne