• by

Obsługa pogrzebu

Obsługa pogrzebu

Naszemu zakładowi mogą Państwo powierzyć organizację ceremonii pochówku. Zadbamy o to, by odbyła się ona w godnej, właściwej atmosferze z zachowaniem pełnego szacunku dla zmarłego i jego bliskich. Zapewnimy także usługi grabarskie.

Przygotowanie zmarłego do pochówku

Wiedząc, jak trudnym momentem jest pożegnanie zmarłego, zajmujemy się przygotowaniem do ceremonii pogrzebowej, także w zakresie kosmetyki pośmiertnej. Służymy również pomocą w doborze garderoby.

Dobór trumny, urny lub relikwiarza

Szanując wszelkie przekonania religijne i światopogląd, zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych w obrządku katolickim i innych lub świeckiego pochówku. Oferujemy także szeroki wybór trumien, urn i relikwiarzy.

Florystyka pogrzebowa

Nieodłącznym elementem pożegnania zmarłej osoby są zazwyczaj kwiaty, wieńce i wiązanki. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kwiatowych kompozycji opatrzonych odpowiednimi szarfami.

Usługi kamieniarskie

Uzupełnieniem oferty zakładu Pogrzebowego Stopa & Borowiec są usługi kamieniarskie. Świadczymy usługi w zakresie produkcji i montażu granitowych nagrobków. To niezwykle wytrzymały materiał, zapewniający godny wygląd miejsca pochówku przez wiele lat. Granit, występujący w wielu kolorach i wzorach, jest odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie.